Mecidiye mah. Samsun Cad. Tavaf Sok. No:6 Sultanbeyli / İstanbul
tr

Ofis zemin kaplamaları

20.10.2019
920
Ofis zemin kaplamaları

Yaşam alanlarımızı, ofisimizi nasıl daha kullanışlı, hijyenik ve konforlu hale getirebiliriz? Genelde aklımıza takılan sorular arasında ilk sıralarda yer alır. Bulunduğumuz ortamın her zaman daha gösterişli ve şık olmasını isteriz. Bunun için ise, öncelikle, işe zemin kaplamalarından başlamalıyız. Zemin kullanışsız ve kötü bir kaplama ile döşenmişse eşyalarımız ne kadar kullanışlı ve şık olsa da, ortamın kötü görüntüye sahip olmasına sebep olur. Hem çalışanlarımızın hem de misafirlerimizin ofis ortamında rahat etmelerini amaçlarız. Bunun için zemin kaplama seçerken kendi ofisiniz için en uygun olanını seçmeliyiz. Buna bir uzman yardımıyla karar verebiliriz.

Pvc ofis zemin kaplama

Pvc ofis zemin kaplama, geniş renk desen seçenekleriyle ve uygun fiyatlarıyla ofisinizi rahat ve konforlu hale getiriyor. Ofisiniz daha göz alıcı ve daha estetik görünümünde en büyük etken şüphesiz zemin kaplamalarıdır. Pvc zemin kaplama ofislerde, modern dizaynı, kolay temizliği, kullanışlı yapısıyla daha çok tercih sebebi oluyor. Ayrıca su ve nemin alta geçmesini önleyerek daha uzun ömürlü olmasını sağlıyor.

Mineflo ofis zemin kaplamaları

Mineflo zemin kaplamaları, doğallığı, şık duruşuyla daha çok tercih edilen bir döşeme biçimidir. Antibakteriyeldir, toz tutmaz, temizliği oldukça pratiktir uzun yıllar rahatlıkla renkleri solmadan kullanabilirsiniz. Birçok çeşidi bulunmaktadır. Doğal görünüşü, darbelere dayanıklılığı, zemine iyice tutunması, nem ve suya da dayanıklılığı sayesinde her ortam için gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Meşe, maun, ladin, kayın, karaağaç görünümlü yer döşemelerinin yanı sıra taş fayans görünümlü çeşitleri de mevcuttur kısacası mineflo yer döşemeleri, uygun fiyatları ve kullanışlı yapısıyla kullanıcıların beğenilerine sunulmuştur

Kauçuk ofis zemin kaplama

Park, bahçe, spor salonları, havuz kenarları, koşu yolları, kreşler, vb. ortamlarda kauçuk zemin kaplamayı tercih edebilirisiniz kauçuk zemin kaplama yumuşak dokusu ve estetik duruşuyla bulunduğu her ortama rahatlıkla uyum sağlamasıyla, kullanıcılara kolaylık sağlıyor. Emici özelliğe sahip, aşınmalara, yıpranmalara karşı esnek yapıda, solmalara karşı desteklenmiş, açık hava şartlarına da uygun üretilmiştir. Konforu, rahatlığı ayaklarınızın altında hissedebilirsiniz.

Epoksi ofis zemin kaplama

Epoksi ofis zemin kaplama temizliği ve uzun ömürlü oluşuyla ön plana çıkmaktadır tabi her ortam gibi ofisimizin de temiz ve bakımlı görünmesini isteriz uzun temizlik gerektiren bir zemin kaplama hem zaman kaybı hem de para kaybı demektir. Ofis içerisinde herhangi bir kaza sonucu dökülen bir bardak çayın temizliğinin saatlerimizi almasını ayrıca zeminde leke bırakmasını da istemeyiz epoksi zemin kaplama bu bakımdan temizliği oldukça kolaydır. Bir vileda yardımıyla anında temizleyerek parlamasını sağlayabiliriz.

Üç boyutlu epoksi zemin kaplama

Üç boyutlu epoksi zemin kaplama oldukça fazla tercih edilen bir kaplama şeklidir. Misafirlerinizi etkilemenin en etkili yollarından biridir. Özellikle mağazalarda tercih edilir. Firmanızın Logo veya temasını zemine işletebilirsiniz bu kaplama ile ayrıca istediğiniz herhangi bir deseninde zemine işlenmesi mümkündür. Farklılık yaratttığı için üç boyutlu zemin kaplama günümüzde oldukça yaygın olarak kullanılmaktadır. Bu sayede şirketinizin ya da firmanızın daha ön plana çıkmasını sağlayabilirsiniz.

Ofis zemin kaplama yaptırırken nelere dikkat etmeliyiz?

Ofis zemin kaplamaların da yaptığımız değişiklik şüphesiz ki hem çalışanlarımızın verimini artıracak, hem de misafirlerimizin daha güzel karşılanmasına sebep olacaktır. Çalışma alanlarımızı yenilemek adına isteğimiz ve ihtiyaçlarımız doğrultusunda, bir uzmandan yardım alarak zemin kaplaması seçmeliyiz. Başta uzun ömürlü olması tercih sebebimiz olabilir. Diğer taraftan görselliği de unutmamalıyız. Temizliğinin kolay olmasına da dikkat etmeliyiz. Tüm bunların yanı sıra bütçemizi de düşünmeyi ihmal etmemeliyiz. Seçeceğimiz ürününün uygun fiyatlı olmasına da dikkat etmeliyiz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Hemen Ara
Yol Tarifi